Anadolu Yakası 0216 592 03 77
Avrupa Yakası 0212 592 03 77
Mobil 0544 592 03 77
info@teknikkurye.com

Teknik Kurye Dağıtım Hizmetleri 20 yıllık bir tecrübenin ardından Kurye sektörünün ihtiyaçlarını gidermek ve tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere uzman bir kadronun birleşmesi ile faaliyetine başlamıştır.

Motosikletli Kuryeler Derneği standartlarına bağlı olarak çalışanlarını yaptıkları işin bilinci ve trafik kurallarına riayet etmeleri ve bu kurallar çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı verilerine göre her yıl hızla büyüyen kurye sektöründe öncü firma olma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Bakanlığın Resmi Gazete’de de yayınlanan mevzuatı gereği çok sıkı kontroller ve bir takım standartlar getirilen sektörümüzde biz de kalite standartlarımızı yasalarla uyumlu olarak en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin gönderilerini her türlü aksaklığa karşı teminat altına alıyoruz.

Teknik Kurye İstanbul’da kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin saygın kuruluşlarındandır 2006 yılından bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerde sektöre damgasını vuran Teknik Kurye pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.

Teknik kurye”güven” duygusu olmaksızın, sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez! Kaliteli hizmetin müşteri memnuniyetini de hedef aldığını bilen Kurye Müşteri Temsilcileri aracılığıyla, gün boyu gönderiler ile ilgili müşterilerden gelen tüm bilgi taleplerini en kısa sürede cevaplandırır.